Dietetyk online

Jeżeli chcesz zmienić swój sposób odżywiania, ale nie masz czasu lub możliwości osobistego pojawienia się w poradni, możesz skorzystać z usługi on-line.

Główną zaletą usługi online jest to, że to Ty decydujesz kiedy masz czas wypełnić formularz, oszczędzasz czas związany z osobistą wizytą w gabinecie, a rozmowę przeprowadzamy o dogodnej porze za pośrednictwem skype. Otrzymasz zbilansowany jadłospis, dostoswany do Twoich potrzeb, stanu zdrowia, stylu życia, preferencji smakowych.

Największą różnicą pomiędzy osobistą wizytą w poradni, a wizytą online jest brak możliwości wykonania analizy składu ciała. Jednak można monitorować postępy dietoterapii obserwując zmiany masy ciała i obwodów lub skorzystać z analizy składu ciała oferowanej np. przez kluby fitness w miejscu zamieszkania.

Jak wygląda usługa online?

Wypełnij formularz zamieszczony poniżej, a także pobierz i wypełniaj przez minimum 3 dni dzienniczek żywieniowy [pobierz dzienniczek]. Wypełniony dzienniczek odeślij na adres mailowy dietetyk.nutriplan@gmail.com lub przez Skype.  Po wypełnieniu formularza w ciągu 48h otrzymasz mail z fakturą do zapłaty oraz dalszą instrukcją.

Po zaksięgowaniu opłaty skontaktuję się z Tobą w celu umówienia rozmowy przez skype. Indywidualny jadłospis otrzymasz maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od odbycia rozmowy.

Kontrola postępów dietoterapii odbywa się poprzez rozmowę na skype. Zalecana częstotliwość kontroli to rozmowa co 2-3 tygodnie. Oczywiście jeżeli wcześniej pojawią się pytania, jestem do dyspozycji.

Usługa dostępna tylko dla osób pełnoletnich.

Ile kosztuje usługa?

•    Pakiet – Pierwsza rozmowa + jadłospis 7-dniowy + 2 kontrole – 100 zł
•    Pakiet – Pierwsza rozmowa + jadłospis 14-dniowy + 2 kontrole – 150 zł

 

Call me! - mgr Ewa Lewandowska

» Get Skype, call free!

1 + 4 =

Przelew bankowy:

Numer rachunku bankowego: 66 1140 2004 0000 3102 7629 5090
Dane odbiorcy: Poradnia Dietetyczna NutriPlan Ewa Lewandowska
Adres odbiorcy: ul. Kwiatowa 14, 73-110 Stargard

Płatność PayPal

Pakiet – Pierwsza rozmowa + jadłospis 7-dniowy + 2 kontrole – 100 zł


Pakiet – Pierwsza rozmowa + jadłospis 14-dniowy + 2 kontrole – 150 zł
Share This